22 Ağustos 2011 09:20

Bir kadın daha kocası tarafından öldürüldü

ADANA’da eşinden ayrı yaşayan ve boşanma davası açan Ezgi Köseoğlu, çocuklarını görmek için gittiği kayınpederinin evinde kocası Mehmet Köseoğlu tarafından tabancayla vurularak ağır yaralandı. Ezgi Köseoğlu kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Olay, dün gece Onur Mahallesi 45018 S

Bir kadın daha kocası tarafından öldürüldü

Paylaş

ADANA’da eşinden ayrı yaşayan ve boşanma davası açan Ezgi Köseoğlu, çocuklarını görmek için gittiği kayınpederinin evinde kocası Mehmet Köseoğlu tarafından tabancayla vurularak ağır yaralandı. Ezgi Köseoğlu kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay, dün gece Onur Mahallesi 45018 Sokak 12 numaralı evde meydana geldi. Adana’da oturan Ezgi Köseoğlu, yaklaşık 1 yıl önce geçimsizlik nedeniyle eşi ve biri kız iki çocuğunu terk ederek Adıyaman’da yaşayan babasının yanına yerleşti.
Bu süre içerisinde eşi Mehmet Köseoğlu’na boşanma davası açan ve mahkemeleri halen devam eden Ezgi Köseoğlu, 5 ve 8 yaşında olan çocuklarını görmek için kayınpederinin evine geldi. Genç kadın, burada kocası Mehmet Köseoğlu ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu, Mehmet Köseoğlu yanında taşıdığı tabancasını çekerek, eşine 3 el ateş etti. Başından ve omzundan aldığı kurşunlarla ağır yaralanan Ezgi Köseoğlu, Kaldırıldığı Adana Numune Hastanesi yoğun bakımda ttüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. (ADANA)

ÖNCEKİ HABER

‘Üçlü Protokol’ yenilendi

SONRAKİ HABER

Seramik fabrikasında ücretlerini alamayan işçiler eylem yaptı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa