23 Haziran 1999 21:00

Bahçe'de 'Aşk' var

Antalya'da yayın yapan Bahçe dergisinin haziran sayısı çıktı. 'Yenilenmiş' tasarımıyla dikkat çeken derginin bu ayki ağırlıklı konusu 'Aşk'.

Paylaş
Bahçe'de 'Aşk' var
Antalya'da yayın yapan Bahçe dergisinin haziran sayısı çıktı. 'Yenilenmiş' tasarımıyla dikkat çeken derginin bu ayki ağırlıklı konusu 'Aşk'. Dergide aşk üzerine; Mahmut Temizyürek, Ahmet İnam, Ahmet Ada, Şükrü Argın, Gültekin Emre, Hüseyin Atabaş, Baki Asiltürk, Haydar Ergülen, Emel Güz, küçük İskender, Taner Gülbek, Erdal Doğan, Çiğdem Sezer, Cemal Dindar, Tuncer Uçarol, Miyase ve Sabit Kemal Bayıldıran'ın yazıları ve aşk üzerine şiirler bulunuyor.
Çirkin pazarlık iddiası
Bu arada, derginin haziran sayısının yayınlanmasının ardından yayın kurulu adına yazılı bir açıklama yapan Nusret Gürgöz; derginin kendilerine rağmen Mehmet Tosun tarafından Hüseyin Cahit Kerse'ye teslim edildiğini belirterek; "Büyütüp yeşertiğimiz Bahçe'nin tarumar edildiğini, bu vandallıktan ve keşmekeşlikten başka bir hayatın ve sanatın olduğunu düşünüyor, böylesi ayak oyunlarının edebiyatın güzelliğiyle örtüşmediğini belirtiyor, bu çirkin pazarlığı kınıyoruz" dedi.
ÖNCEKİ HABER

Birbirine benzer şairler ormanı

SONRAKİ HABER

Garo Paylan işsizlik ve zamları Bakan Albayrak'a sordu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa