Gençlik kampına Kocaeli’den çağrı

Gençlik kampına Kocaeli’den çağrı

İZMİR Selçuk’ta yapılacak olan gençlik kampı ile ilgili çalışmalar Kocaeli’de sürüyor. Kocaeli’de bir basın açıklaması yapan Kocaeli Kamp Komitesi gençlik kampıyla ilgili bilgi verdi. Açıklamayı okuyan Ezgi Işık, Her milliyetten Türkiye gençliği olarak bu yıl yine İzmir Selçuk Pamucak sahil

İZMİR Selçuk’ta yapılacak olan gençlik kampı ile ilgili çalışmalar Kocaeli’de sürüyor. Kocaeli’de bir basın açıklaması yapan Kocaeli Kamp Komitesi gençlik kampıyla ilgili bilgi verdi. Açıklamayı okuyan Ezgi Işık, Her milliyetten Türkiye gençliği olarak bu yıl yine İzmir Selçuk Pamucak sahilinde buluşacaklarını belirterek “Bu yıl ki soframızı, Ege sahillerinde özgürlüğe açıyoruz. Bu kez hep birlikte ‘İnsanlığa, bilime, doğaya özgürlük’ diyeceğiz ve çadırlarımızı kuracağız Ege kıyılarına”  dedi. Kampa Tunus’ta diktatörlüklere başkaldıran gençlerin deneyimlerini Türkiyeli gençlerle paylaşacağını vurgulayan Işık Kocaeli gençliğini kampa çağırdı.

Işık, 20-28 Ağustos’ta İzmir Selçuk’ ta “İnsanlığa, Bilime, Doğaya Özgürlük” temasıyla gerçekleştirilecek kampa tüm gençliği çağırdıklarını belirterek, İnsan Hakları Parkı’ndaki kamp standının da önümüzdeki günlerde devam edeceğini dile getirdi. (Kocaeli/EVRENSEL)

www.evrensel.net