11 Haziran 2015 11:35

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş oldu

Beşiktaş Yönetim Kurulu, teknik direktör Slaven Bilic'in yerine göreve getirmek için uzun uğraşlar verdiği Şenol Güneş'le anlaşırken, görüşmelerin başladığını da Kamuyu Aydınlat Platformu'na (KAP) bildirdi.

Paylaş

Siyah beyazlılarda Slaven Bilic'in ayrılmasıyla birlikte başlayan teknik adam arayışında listenin başında yer alan ve geçen yıl Bursaspor'la başarılı bir sezon geçiren Şenol Güneş'le anlaşmaya vardı. Başarılı teknik adamla kesin anlaşmayı sağlayan siyah beyazlılar, borsaya da açıklama gönderdi.

Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden KAP'a gönderilen ve 'Şenol Güneş ile görüşmelere başlandı' başlığı ile yapılan açıklamada, "Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyledir." denilerek, "Şenol Güneş ile profesyonel futbol takımımızın teknik direktörlüğü konusunda görüşmelere başlanmıştır." ifadelerine yer verildi.

Şenol Güneş'in bugün saat 13.00'de BJK Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenecek imza töreniyle resmen Beşiktaş teknik direktörü olacağı da açıklandı. (CİHAN)

ÖNCEKİ HABER

YPG'li Kaplan son yolculuğuna uğurlandı

SONRAKİ HABER

CHP Milletvekili Yüceer'den kanun teklifi: Cinsel taciz cezasız kalmasın

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa