Boşanma davası açan karısını öldürdü

Boşanma davası açan karısını öldürdü

İzmir’in Menemen ilçesinde İnşaat İşçisi Kalender Koç (29), boşanma davası açan 4 yıllık eşi ve tek çocuğunun annesi Büşra Koç’u tabancayla öldürdükten sonra kendi canına da kıydı. Büşra Koç’un, 17 yaşındayken kaçarak evlendiği, üç aydır ise şiddetli geçimsi

İzmir’in Menemen ilçesinde İnşaat İşçisi Kalender Koç (29), boşanma davası açan 4 yıllık eşi ve tek çocuğunun annesi Büşra Koç’u tabancayla öldürdükten sonra kendi canına da kıydı. Büşra Koç’un, 17 yaşındayken kaçarak evlendiği, üç aydır ise şiddetli geçimsizlik sebebiyle ayrı yaşadıkları öğrenildi.

Asarlık Mahallesi’nde oturan Kalender Koç, eşini barışmaya ikna etmek için önceki gün 1211/2 Sokak 8/1 numaradaki evine davet etti. Eve giden Büşra Koç, iddiaya göre barışma isteğine olumsuz cevap verdi. Bunun üzerine Kalender Koç, eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Koç, evde bulunan tabancayla önce Büşra Koç’u oturduğu kanepede başından ve göğsünden üç kurşunla vurdu. Sonra da kendi başına tek el ateş ederek canına kıydı. Büşra Koç’un eşinin yanına gittiğini bilen ancak haber alamayınca endişelenen yakınları, dün öğle saatlerinde eve gitti. Ev sahibinin anahtarıyla girilen evin salonunda çiftin cansız bedenleri bulundu. Yapılan araştırmada, herhangi bir nota rastlanmadı. Yaşamlarını yitirdiği belirlenen Koç çiftinin cenazeleri, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
(HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net