27 Nisan 2015 13:11

Evi terk eden kadın eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü

Paylaş

Ankara’da eşinden ayrılan Meral Duran eşi Osman duran tarafından ekmek bıçağı ile bıçaklanarak öldürüldü.

Olay, sabah Mamak ilçesi Mutlu Mahallesi Rüstem Keleş Sokak'taki küçük bir park yerinde gerçekleşti. Kocasından şiddet gördüğünü belirten Meral Duran (27) bir süre önce Kırıkkale’den Mamak ilçesindeki babasının evine gitti. Eşi Osman Duran da (34) eşiyle görüşmek üzere bu sabah saatlerinde Ankara’ya geldi. Eşinin sığındığı eve gelen Osman Duran ailesinden izin aldıktan sonra evin yakınındaki ve karakolun arka sokağında bulunan küçük bir parkta eşi ile görüşmeye başladı. Bir süre konuşmanın ardından ikili tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Osman Duran, yanında getirdiği ekmek bıçağını çıkartarak karısına defalarca sapladı. Ardından elindeki bıçağı toprağa saplayan saldırgan yere oturup beklemeye başladı.

Kanlar içinde yere yığılan kadına bir süre kimse yardımcı olamadı. Karakolun arka sokağında gerçekleşen olayın vatandaşlar tarafından ihbarı üzerine polisler bölgeye geldi. Eşini bıçaklayan şahsı gözaltına alıp, karakola götürdü.

Sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede kadının olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yeri inceleme ekipleri inceleme yaptı.

Görgü tanıkları ikilinin pakta buluşmasına şahit olduklarını belirterek, olayın nasıl gerçekleştiğini anlattı. Vatandaşlar bıçaklı saldırı anında kimsenin yardıma gelmediğinden söz etti. (CİHAN)

ÖNCEKİ HABER

Engelli bakım merkezinde işkence ve dayak iddiasına soruşturma

SONRAKİ HABER

Ezhel'e "uyuşturucu kullanmak"tan ertelemeli 1 yıl 8 ay hapis cezası

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa