CHP’de gözler 8 Ağustos

CHP’de gözler 8 Ağustos'a çevrildi

CHP’de gözler, CHP’nin tutuklu vekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal’ın 8 Ağustos’ta yapılacak duruşmasına çevrildi. 8 Ağustos Pazartesi günü yapılacak duruşma öncesi tutuklu vekiller Balbay ve Haberal’ın AİHM’e gitmesi bekleniyor.ANKA’ya konuşan CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan, 8 Ağustos&r

CHP’de gözler, CHP’nin tutuklu vekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal’ın 8 Ağustos’ta yapılacak duruşmasına çevrildi. 8 Ağustos Pazartesi günü yapılacak duruşma öncesi tutuklu vekiller Balbay ve Haberal’ın AİHM’e gitmesi bekleniyor.

ANKA’ya konuşan CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan, 8 Ağustos’ta yapılacak duruşmaya bir grup milletvekilinin katılacağını belirterek, “Arkadaşlarımızın durumuna göre, bir grup milletvekili arkadaşımız orada olur” dedi.

AİHM’e başvuru konusunda sağlıklı bir dilekçe hazırlandığını ifade eden Tarhan, “Önemli olan sağlıklı bir değerlendirme. Çok teknik bir çalışma yapılıyor. 8 Ağustos’tan önce başvurunun olacağını umut ediyorum, öncesinde hazırlanacağını umuyorum” dedi. (Ankara/ANKA)

www.evrensel.net