27 Temmuz 2011 09:45

Uşak Alevileri tek can oldu

UŞAK’ta yaşayan bir grup Alevi’nin gayretleri ile kurulan Alevi Kültür Derneği’nin İslice Mahallesi Oto Sokak’ta bulunan hizmet binası açılışı gerçekleştirildi..Uşak’ta yaşayan ve sayıları hiçte azımsanmayacak kadar kalabalık olan Alevi vatandaşlar kendilerini daha iyi ifade edebilmek ve bir araya gelerek haklar

Uşak Alevileri tek can oldu

Paylaş

UŞAK’ta yaşayan bir grup Alevi’nin gayretleri ile kurulan Alevi Kültür Derneği’nin İslice Mahallesi Oto Sokak’ta bulunan hizmet binası açılışı gerçekleştirildi..

Uşak’ta yaşayan ve sayıları hiçte azımsanmayacak kadar kalabalık olan Alevi vatandaşlar kendilerini daha iyi ifade edebilmek ve bir araya gelerek haklarını aramak maksadı ile kurdukları Alevi Kültür Derneğinin hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Fikret Sağdemir yaptığı açılış konuşmasında birliğe beraberliğe ve kardeşliğe vurgu yaparak katılımcıları selamladı.

Açılışa AKP Uşak Milletvekili İsmail Güneş, CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz ile Emek Partisi il yöneticileri de katıldı. (Uşak/EVRENSEL)

ÖNCEKİ HABER

Yumurtanın karşılığı 4 yıl hapis!

SONRAKİ HABER

İsrail Başbakanı Netanyahu, #10YearsChallenge’da “Duvar”la övündü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa