17 Şubat 2015 09:55

THY, 123 iç ve dış seferini iptal etti

Paylaş

THY, İstanbul’da dün akşam saatlerinden itibaren başlayan olumsuz hava koşulları nedeniyle Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bugün ve yarın için yapılması planlanan iç ve dış hat olmak üzere toplam 88 olan iptal ettiği sefer sayısını, 123’e çıkardığını duyurdu.

Türk Hava Yolları (THY), resmi internet sitesi üzerinden İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesini etkisi altına alan yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle 67'si yurt dışı uçuş olmak üzere toplam 123 seferini iptal ettiğini açıkladı.

Yapılan açıklamada iptal edilen 123 seferden 35'inin 17 Şubat 2015 (Bugün) tarihli, 88'inin ise 18 Şubat 2015 (Yarın) tarihli uçuşlar olduğu belirtildi.

Tamamı İstanbul merkezli seferler olmak üzere Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan 20, geriye kalan 103 seferin ise Atatürk Havalimanı iniş ya da kalkış seferlerine ilişkin olduğu bilgisi verildi.

THY yetkilileri, bi iptal bilgilerinin haricinde gün içinde yine hava şartları nedeniyle olası aksamalarla ilgili olarak, havalimanına gelmeden önce resmi internet sitesi ile alo çağrı merkezinden bilgi almaları istendi. (İSTANBUL)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Kobanê Kantonu'nun tamamen özgürleşmesine az kaldı

SONRAKİ HABER

Ömer Çelik'ten asgari ücret açıklaması: Hiç kimsenin dediği tam olarak olmuyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa