24 Temmuz 2011 07:15

Boşanma sürecinde olduğu karısını öldürüp intihar etti

Ankara’da boşanma sürecinde olduğu eşini çocuklarını gözü önünde öldüren kişi, daha sonra intihar etti. Edinilen bilgiye göre ayrı yaşadığı ve sık sık rahatsız ettiği eşi Naile Ekinci’nin iki çocuğu ile birlikte oturduğu Vedat Dolakay Caddesinde  bulunan eve gece gelen Salih Ekinci, eşinin kapıyı a&ccedi

Boşanma sürecinde olduğu karısını öldürüp intihar etti

Paylaş

Ankara’da boşanma sürecinde olduğu eşini çocuklarını gözü önünde öldüren kişi, daha sonra intihar etti. Edinilen bilgiye göre ayrı yaşadığı ve sık sık rahatsız ettiği eşi Naile Ekinci’nin iki çocuğu ile birlikte oturduğu Vedat Dolakay Caddesinde  bulunan eve gece gelen Salih Ekinci, eşinin kapıyı açmaması üzerine giriş katındaki dairenin korkuluklarından tırmanarak eve girdi. Evde bulunan eşini çocuklarını gözü önünde başına kurşun sıkarak öldüren Salih Ekinci’nin, daha sonra evin balkonunda kendi başına kurşun sıkarak intihar ettiği öğrenildi.

Bir mahalle sakini gürültüyle uyandığını belirterek, eve hırsız girdiğini sandığını, daha sonra balkona çıktığında bir şahsın kafasına kurşun sıkarak intihar ettiğini söyledi. Öte yandan mahallede bulunan gençler de eve hırsız girdiğini düşünerek apartmanın giriş kapısını kırarak binaya girdi. Olay yerine gelen polisler, gençleri sakinleştirerek hadisenin farklı olduğunu söyleyerek gençleri sakinleştirdi. Olay yerine gelen Nail Ekinci’nin yakınları sinir krizi geçirirken, ölen iki eşin çocuklarını ise komşuları sakinleştirmeye çalıştı. Küçük erkek çocuk ise komşu balkonuna çıkarak yanındakilere neden cenaze arabasının geldiğini sorması üzerine evde bulunanlar küçük çocuğu ikna edip evin içerisine götürdü. (ANKARA)

ÖNCEKİ HABER

HES inşaatı can aldı: 1 işçi öldü

SONRAKİ HABER

Şahmiran Tekstil patronundan işçilere: Zammı hak etmiyorsunuz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa