Boşanma davası açınca bıçaklandı

Boşanma davası açınca bıçaklandı

Kadına yönelik şiddet dur durak bilmiyor. Adana’da bir genç kadın daha, ayrılmak üzere olduğu eşi tarafından bıçaklandı.Olay, merkez Yüreğir ilçesi Atakent Mahallesi 2264 Sokak içinde yaşandı. İddialara göre, iki çocuk annesi 26 yaşındaki S. Kantekin, eşinden ayrılmak için dava açtı. Bir süre

Kadına yönelik şiddet dur durak bilmiyor. Adana’da bir genç kadın daha, ayrılmak üzere olduğu eşi tarafından bıçaklandı.

Olay, merkez Yüreğir ilçesi Atakent Mahallesi 2264 Sokak içinde yaşandı. İddialara göre, iki çocuk annesi 26 yaşındaki S. Kantekin, eşinden ayrılmak için dava açtı. Bir süre sonra da çocuklarını yanına alarak bir akrabasının yanına yerleşti. Bu sabah saatlerinde genç kadını konuşma bahanesiyle yanına çağıran Bilal Kantekin, eşini sırtı, omuzu ile kulak arkasından bıçakladı.  Kanlar içinde kalan genç kadın, çevredeki vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen ambulansla Adana Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bilal Kantekin ise kaçtı. Tedavi altına alınan S. Kantekin’in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Eşini bıçakla yaralayan Bilal Kantekin’in daha önce de eşini kendisinden ayrılmaması yönünde tehdit ettiği öğrenildi. (ADANA)

www.evrensel.net