06 Şubat 2015 23:22

Bir boşanan kadın cinayeti daha...

İstanbul Kavacık'ta, kısa bir süre önce boşanmış olan 2 çocuk annesi Öznur Ocaklı (30), sırtından bıçaklanarak öldürüldü.

Paylaş

İstanbul Kavacık'ta, kısa bir süre önce boşanmış olan 2 çocuk annesi Öznur Ocaklı (30), sırtından bıçaklanarak öldürüldü.

Olay, akşam saatlerinde Emir Sultan Sokak'taki Bahar Apartmanı'nda meydana geldi. Eşinden kısa süre önce boşanan 2 çocuk annesi Öznur Ocaklı, oturduğu dairenin girişinde sırtından bıçaklanarak öldürüldü. Katil zanlısı ise olay yerinden kaçtı. 

Öznur Ocaklı'nın, dairenin girişinde bir süre karşısındaki kişi ile tartıştığı, bıçaklama olayının bu tartışma sırasında meydana geldiği belirtildi. 

Olayın ardından Olay Yeri İnceleme ekipleri dairede araştırma yaparak delil topladı. Cinayet sırasında evde bulunan Öznur Ocaklı'nın 6 yaşındaki ikiz çocuklarını da polisler çikolata vererek avutmaya çalıştı. 

Olaydan haberdar olan Ocaklı'nın kardeşleri ve yakınları ise olay yerinde sinir krizi geçirdi. 

Savcının olay yerine gelmesinin ardından, ceset Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Bu arada polis, yaptığı araştırma sonucu, şüpheli olarak E.T.'nin (35) ismine ulaştı. Zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı. 

Ailenin kendi içine kapalı bir hayat sürdüğü öğrenilirken, bazı mahalle sakinleri, cinayeti, ölen kadının eski kocasının işlemiş olabileceğini iddia etti. (DHA)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Haribo’da taşeron sistemi

SONRAKİ HABER

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Doğalgaz, olması gerekenden yüzde 59 daha ucuz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa