26 Ocak 2015 18:00

‘İçimdeki Ses’e ekipli basın gösterimi

'İçimdeki Ses'in basın gösterimi oyuncuların, yönetmenin ve yapımcıların katılımıyla; bugün Zorlu Cinemaximum’da gerçekleşti.

Paylaş

'İçimdeki Ses'in basın gösterimi oyuncuların, yönetmenin ve yapımcıların katılımıyla; bugün Zorlu Cinemaximum’da gerçekleşti. Yapımcıları Mahmut Kayımtu ve Ahmet Kayımtu’nun kararıyla gala yapmayarak, gala gecesi için ayrılan bütçenin tamamını Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne bağışlayan “İçimdeki Ses”in tüm ekibi, basın gösteriminde bir araya geldi.

ENGİN GÜNAYDIN’IN İLK KOMEDİ FİLMİ

Engin Günaydın’ın senaryosuna imza attığı ve başrolünde oynadığı “İçimdeki Ses”in basın gösterimi Zorlu Cinemaximum’da gerçekleşti. Engin Günaydın’ın ilk komedi filmi “İçimdeki Ses”in basın gösterimine Engin Günaydın, Leyla Tuğutlu, Ersin Korkut, Onur Buldu, Füsun Demirel, Feriha Eyüboğlu, Hamdi Kahraman, Nazlı Tosunoğlu, Güzin Usta, yönetmen Çağrı Bayrak, yapımcılar Mahmut Kayımtu ve Ahmet Kayımtu katıldı.

Film, Kendi dünyasında yaşayan, özgüveni yetersiz bir yazarken, Ayşıl’ın kendisine aşık olmasıyla şaşkına dönen ve bu aşka bir türlü inanamayan Selim’in  iç sesiyle renklenen komik dünyasını anlatan “İçimdeki Ses” 30 Ocak’ta sinemalarda. (KÜLTÜR SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Didim Belediyesi başkan yardımcısına saldırı protesto edildi

SONRAKİ HABER

Erdoğan Londra'da konuştu: Biz orayı temizleyene kadar çıkmayacağız

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa