MHP: Başbakan nihayet bizim çizgimize geldi

MHP: Başbakan nihayet bizim çizgimize geldi

MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, son günlerde Kürt sorununa ilişkin sert açıklamalar yapan Başbakan Tayyip Erdoğan için, “Başbakan nihayet bizim düşüncemize geldi” dedi.Kürt sorununda daha fazla operasyon isteyen, ‘tek bir terörist kalmayıncaya dek savaş sürsün’, ‘sınır ötesi operasyonla

Kürt sorununda daha fazla operasyon isteyen, ‘tek bir terörist kalmayıncaya dek savaş sürsün’, ‘sınır ötesi operasyonlar yapılsın’ diyen, her fırsatta BDP’yi hedef gösteren ve gerilimi yükselten açıklamalar yapan MHP’den Başbakan’a destek geldi.

MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, katıldığı bir televizyon programında PKK’ye ve hükümetin Kürt sorununa bakışına yönelik değerlendirmelerde bulundu. Oğan, “Türkiye’de Türk-Kürt sorunu yoktur, terör sorunu vardır. Bu zamana kadar yapılan en büyük sorun teşhis konulamamasıdır. Bugün Başbakan nihayet bizim düşüncemize gelmiştir. Bizler MHP olarak Türkiye’nin terörden kurtulması için her türlü yardıma hazırız. Bunun için hükümetin desteklenmesi gerekiyorsa biz varız” dedi. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net