Güzelliğin Portesi 

Yönetmen: Umur Turagay Oyuncular: Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun, Lara Tonka ve Feridun Düzağaç
Filmin Türü: Gerilim, Korku 

Yıllarca babasıyla görüşmeyen Nisan, aldığı önemli bir haberin ardından, eşi ve kızı ile birlikte soluğu baba evinde alır. Nisan, geçmişi ile yüzleşmek zorundadır. 

ADDAMS AİLESİ


Hain

Yönetmen: Marco Bellocchio Oyuncular: Pierfrancesco Favino, Maria Fernanda Cândido, Fabrizio Ferracane 

"Hain", 1980'li yıllarda Sicilya'da mafya liderleri arasındaki sonu gelmeyen savaş ve intikam sonrası mafya ilişkilerini açığa çıkarmak adına muhbirlik yapan gangster Tommaso Buscetta'nın gerçek hikayesini konu ediniyor.

BALON PİLOTLARI

Jumanji:
Yeni Seviye

YÖNETMEN: Jake Kasdan OYUNCULAR: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan 


Jumanji: Yeni Seviye, oyuna hapsolan arkadaşını kurtarmak için bir araya gelen gençlerin macerasını anlatıyor. 


Küçük bir kasabadaki tatil maceraları sırasında başlarına türlü olaylar gelen kahramanların en büyük korkusu, bu olanlardan ailenin reisi Hızır Çakırbeyli'nin haberinin olması. 

Yönetmen: Onur Tan
Oyuncular: Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu ile Ceren Benderlioğlu 

Aman Reis Duymasın

SEVİMLİ SİHİRBAZLAR

James Snider'in yönetmenliğini üstlendiği animasyon yapım "Sevimli Sihirbazlar", sihirbaz Dave ile arkadaşlarının maceralarını anlatıyor.

Sevimli Sihirbazlar

Yönetmen: İzzet Başlak Oyuncular: Aşkım Kapışmak Filmin Türü: Gösteri
Süre: 90 dakika

Kişisel gelişim şovmeni ve yazarı Aşkım Kapışmak’ın “Elma Dersen Çık” isimli kitabından esinlenerek sergilediği sahne şovu beyaz perdeye geliyor. Böylece Cem Yılmaz’ın ardından ilk kez bir sahne gösterisi vizyona girmiş olacak.