K Ü Ç Ü K 
Ş E Y L E R

Kıvanç Sezer’in yönettiği ve Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak ile Seda Türkmen’in oynadığı Küçük Şeyler, uzak bir semtte bulunan lüks sitelerinde oturan Onur ve Bahar çiftinin, Onur’un işten atılmasından sonra yaşadıkları zor zamanları anlatıyor. 

DIEGO
MARADONA


DIEGO MARADONA

Maradona’nın desteğiyle hazırlanan film, efsanevi futbolcunun çalkantılı hayatını, rekor transferle gittiği ve kulübü tarihinin ilk şampiyonluğuna taşıdığı olaylı Napoli günlerini, İtalyan mafyasıyla ilişkisini anlatıyor.

MIDWAY

MIDWAY

II. Dünya Savaşı sırasında ABD ve Japonya arasında yapılan Midway Muharebesi’ni konu ediniyor.

ABD propagandasının yoğun olduğu film izleyicilere savaş sahnelerinden başka bir şey vadetmiyor.

MONOS

MONOS

Alejandro Landes’in yönettiği ve Sofia Buenaventura, Julian Giraldo, Karen Quintero ile Julianne Nicholson’un oynadığı Monos, merkezine ergen kahramanları yerleştiren, fantastik bir savaş ve hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

BİR
ŞANS
DAHA

BİR ŞANS DAHA

Kate, yıl boyu açık olan bir Noel dükkanında elf kılığına girdiği işinin bir başka parçası olan ayakkabılarındaki çanların eşliğinde Londra’da yaşamaktadır. Tom, Kate’in koyduğu engelleri görmeye başlar. Londra yılın en muhteşem zamanına girerken, bu ikili için hiçbir şey işe yaramayacaktır.

KORKUNUN SESİ

MONOS

Alisa, büyükbabasından miras kalan görkemli evi satmaya karar verir. Büyükbabasının hatıralarını ve evi toparlamak için erkek arkadaşı Brandon’ın da kendisi ile gelmesini ister. Eve vardıklarında bir takım tuhaflıklar fark ederler.

KORKUNUN SESİ

CHARLIE'NİN MELEKLERİ

CHARLIE'NİN MELEKLERİ

Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska ile Elizabeth Banks’ın oynadığı, dünyanın en zeki, cesur ve eğitimli kadınları, yerkürenin her yerinde, farklı Bosley’ler tarafından yönetilen, en zorlu ve güç görevleri üstlenen Melekler Takımı olarak görev yapmaktadırlar.

DİLSİZ

Sami duvar ressamıdır. Babaannesinin vefatını ve kendisine bir sandığı miras olarak bıraktığını öğrenir. Duvar resmi için gittiği bir kütüphanede tanıştığı Selma, onun için hayatının dönüm noktası haline gelecektir.

Hemen Döneriz, Bol tokatlı, bir şekilde mafyaya bulaşan birileri ve cinsiyetçi “şaka”ların havada uçuştuğu, sıradan bir  komedi filmi.