Karamollaoğlu: Cumhur diye ittifak kuruyorlar. Dışarıda kalanlar hain

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Cumhur İttifakı’nı eleştirdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Uşak'ta düzenlediği genişletilmiş il divan toplantısında, konuştu. “Cumhur diye bir ittifak kuruyorlar. Dışarıda kalanlar hain. Allah'tan korkun be. Bu millete bu kadar zararı kimse vermez” dedi.

Temel Karamollaoğlu, “16 yıldır bu ülkeyi yönetenler, bugün halen yaptıklarının farkında değiller. Sayın Cumhurbaşkanı çıkıyor, 'Ya büyük hata yaptık' diyor. Hata ne demek, ihanet etti. İyi de bu iş lafta kaldığı zaman hiçbir şey mana etmiyor. Sen bu hataları fark ettikten sonra, hatta ihaneti doğruladıktan sonra politikanı değiştiriyor musun, değiştirmiyor musun? Ben, buna bakarım. Politikanı değiştirmiyorsan o zaman bu memlekette hiçbir şey düzelmez. Bu iktidarla düzelmez manasında söylüyorum” ifadelerini kullandı.

Ülkenin en büyük probleminin adalet ve borç olduğunu söyleyen Karamollaoğlu, “Bu ülkenin en büyük iki sorunu var. Bunlar, adalet ve borç. Biz, bu borcu nasıl ödeyeceğiz? Bu borca rağmen bu ülkeyi nasıl kalkındıracağız? Temel iki husus var. Birincisi yolsuzlukların önü kesilecek, ikincisi israf önlenecek” dedi. (Uşak/DHA)

Evrensel'e abone olun...