VİZYONDA BU HAFTA - 10 AĞUSTOS 2018

MEG: DERİNLERDEKİ DEHŞET

Uluslararası bir sualtı gözlem programının parçası olan bir denizaltı, 23 metre uzunluğundaki bir köpekbalığı türü Megalodon’un (Meg) saldırısına uğrar ve Pasifik Okyanusu’nun en derin kesiminde dibe oturur.

Zaman daralırken, eski derin deniz kurtarıcısı Jonas Taylor, Çinli okyanus bilimci Dr. Zhang ve kızı Suyin biraraya gelir.

Mürettebatın kurtulması için üçünün birlikte çaba göstermesi gerekecektir.

REKLAM

ÜYE OL

GİZEM TRENİ

Filmde üç ayrı olay var: Biri Elvis, diğeri Perkins hayranı, ne yöne gideceklerine bir türlü karar veremeyen Japon turistler; aynı otel odasını paylaşmaya karar veren Romalı bir dul ve kaçak bir kadın; terk edilmiş bir koca ve onun kayınbiraderi.

Bu üç öykünün kahramanları hiç karşılaşmasa da, hikâyeleri filmde ustalıkla birbirlerine bağlanıyor ve film, bir trenin çektiği üç ayrı vagon misali aynı yöne gitmeyi başarıyor.

BENİ SATAN CASUS

Audrey ve Morgan birkaç Avrupa başkentindeki görevleri boyunca, çok sayıda gizli görevli tarafından takip edilirler.

Bunlar arasında İngiliz ajanı Sebastian Henshaw, iddialı Topher Duffer, casus patron Wendy ve genç suikastçı Nadedja vardır.

Silahlı çatışma ve cesur kaçışların yüksek oktanlı dünyasında gezinmeyi öğrendikçe, en iyi arkadaşlar birbirleri dışında kimseye güvenemeyeceklerini çabucak öğrenirler.

EV KADINI

Holly’nin kardeşi ve babası, cinnet geçiren annesi tarafından öldürülmüştür. Aradan 20 yıl geçmesine rağmen Holly hâlâ bu korkutucu kabusları görmektedir. Eski bir arkadaşıyla karşılaşması ise her şeyi karıştıracaktır.

Arkadaşı, Holly’yi ünlü bir medyumun lideri olduğu tarikat tarzında bir grup ile tanıştırır.

Medyum Holly’ye özel bir ilgi gösterir ve Holly’nin tüm kabusları gerçek olmaya başlar.

SERA

Bir süredir kâbuslar gören 35 yaşlarındaki Doktor Oğuz, çalıştığı psikiyatri hastanesinde yatan Sera’yla benzer sorunları olduğunu fark eder.

Elektro şok uygulanacak olan Sera’yı dinlemeye başlayan Doktor Oğuz, Sera anlattıkça kendini gizemli bir cinayet davasının içinde bulur.

17 yıl boyunca aynı yerde birçok cinayet işlenmiştir. Son cinayet işlendiğinde hayatını doğaüstü varlıklara adayan Sera’nın amcası Cevdet olayları çözmeye çalışır.

DURUMUNU GÜNCELLE

Kyle annesiyle birlikte taşındığı yeni evine ve okuluna uyum sağlamakta güçlük çekmektedir. Günün birinde telefonuna sihirli bir uygulama yükler.

Paylaştığı tüm gönderilerin gerçek hayatta olmasını sağlayan bu uygulama Kyle’ın hep istediği “mükemmel” hayata sahip olması için harika bir fırsattır.

Ancak yaptığı bir birkaç güncellemeden sonra  gerçek mutluluk için bir an önce kendi fabrika ayarlarına geri dönmesi gerektiğini anlar.

EVRENSEL'İ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN