Türkiye'de mi yaşıyorsun?

Tarayıcı ayarların nedeniyle yurt dışı abonelik sayfasına yönlendirilmiş olabilirsin.

Türkiye sayfasına gitmek için tıkla

Daha önce abone miydin?

Aboneliğin sona erdiyse ya da ödeme işleminde hata olduysa aşağıdakilerden birini seçebilirsin.

Eposta adresinle giriş yap Kullanıcı adını/şifreni unuttuysan tıkla

Yurt dışından aboneliğe dair sık sorulan sorular

Abonelik süresi ne kadar?

Yurt dışı abone paketlerimiz yıllıktır. Her yıl otomatik olarak yenilenir. Yurt dışı için aylık veya 6 aylık paketimiz yok.

1 yıllık süre ne zaman başlıyor?

1 yıllık abonelik dönemi, ödeme yapıldığı gün başlar. Sonraki ödemeler 365 günde bir gerçekleşir.

Aboneliğimi yenilemek için her yıl işlem yapmam gerekiyor mu?

Bir kez abone olduktan sonra her yıl işlem yapmana gerek yok. Abonelik her yıl otomatik olarak yenilenir. Kredi/banka kartında yeterli limit olması halinde ödeme otomatik olarak gerçekleşir. Kartta yeterli limit yoksa sistem yeniden deneme yapar. Kart bilgileri iyzico güvencesindedir. İstediğin zaman aboneliğini iptal edebilirsin.

Abone olmak için TL hesabına ihtiyacım var mı?

Kredi kartı ile ödeme yapmak için TL hesabına gerek yok. Yapacağınız ödeme, bulunduğunuz ülkenin yerel para birimine çevrilerek ekstreye yansıtılacak.

Kart bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Kredi kartının süresi dolduysa ya da iptal olduysa yeni kart tanımlayabilirsin. Bunun için giriş yapman gerekiyor.

Aboneliğim bitti; nasıl yeniden başlatabilirim?

Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak aboneliğini yeniden başlatabilirsin. Giriş yapmak için buraya, şifreni unuttuysan buraya tıklayabilirsin.

Abone paketleri arasında ne fark var?

Yurt dışı abone paketlerimiz arasında içerik farkı yok. Bütçene uygun paketi kendin belirleyebilirsin.

ABONE OL

Aramıza reklam girmesin

“Reklamsız Evrensel” aboneliği ile internet sayfalarımızda reklam görmeyeceksin. Paketlerden herhangi birine abone olmasan da internet sitemizdeki içeriğe ücretsiz olarak ulaşmaya devam edebilirsin.
Hatta, reklam engelleyici kullanarak reklamları engellemekte özgürsün.

Ama dayanışma daha güzel değil mi?

Abonelik hediye et

İstediğin kişi ya da kişilere 1 AYLIK Evrensel e-gazete aboneliği hediye edebilirsin.

Hediye paketlerini görmek için tıkla

#SeninleMümkün

Yayın hayatımıza başladığımız 7 Haziran 1995 günü, ‘İşte Türkiye Gerçeği’ manşetiyle, yalanın örtüsünü kaldırmaya odaklanan bir gazetecilik yapacağımızı daha ilk günden ilan etmiştik.
O manşetimize yanıt bir dava ile geldi.
Herkes kendi pozisyonunu dürüstçe ortaya koymuştu yani (!)
Yıllar içinde kapatılmalar yaşadık. Arkadaşımız Metin Göktepe görevi başındayken gözaltına alındı ve alçakça dövülerek aramızdan alındı. Arkadaşımız Hasan İşler’i seçimleri takip ederken gerçekleşen bir kazada yitirdik. Halkın doğru haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkını her durumda savunduğumuz için davalar da hiç bitmedi. Böyle bir gazetecilik, egemenlerin çizdiği yayıncılık çerçevesinin içine sığamazdı zaten. Sığmadı da.
Bundan sonra da sığmaz!
Dünya, halkların değişim talebini ortaya koyan isyanları ile savaşların, sömürü ve baskı politikalarının etkilerini birlikte yaşıyor. Bu devinim içinde, dünyayı yorumlamakla yetinmeyip onu değiştirme amacına bağlanan, işçi ve emekçilerin, ezilen halkların çıkarlarını esas alan bir gazeteciliğin hem mali sorunları hem de baskıları birlikte yaşaması kaçınılmaz.
Bunların hiçbirinden gocunmuyoruz.
Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da, yalanın saltanatına karşı gerçeğin dünyasını inşa etmeye katkı sunabilmek için çaba göstermeye devam edeceğiz.
Okurlarımız bunu fazlasıyla hak ediyor.
Ancak, üzerimizdeki mali kuşatmanın iktidarın siyasal hedeflerine bağlı olarak daha da arttığı bugün, senin desteğine dünden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz.
Kendini çağın yeni dijital imkanlarına uyarlama çabasını hiçbir zaman elden bırakmayan internet sitemizin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da okurlarımıza ücretsiz olarak ulaşmaya devam edebilmesi için desteğine ihtiyacımız var.
Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da gerçeğin haberciliğini birlikte büyütelim.
Gerçeği herkese ve her an ulaştırabilmemiz senin desteğinle mümkün.


ESKİ ABONELERİMİZE NOT:
10 Şubat 2020 öncesinde e-gazete abonesi olan okurlarımız e-gazetelerini okumaya devam ederken evrensel.net'i de reklamsız olarak ziyaret edebilecekler.

ABONE OL