Toplam Sandık: 880
Açılan Sandık: 880
Kullanılan Oy: 229464
Geçerli Oy: 224519
Geçersiz Oy: 4945
Katılım: %89.88
Toplam Seçmen: 255302
İlçeler
7 Haziran seçim sonuçları
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

3 162247 % 70.32
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

0 37860 % 16.41
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 19412 % 8.41
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 3642 % 1.58
5

SP - Saadet Partisi

0 2532 % 1.1
6

BBP - Büyük Birlik Partisi

0 1412 % 0.61
7

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 753 % 0.33
8

Vatan - Vatan Partisi

0 642 % 0.28
9

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 452 % 0.2
10

DP - Demokrat Parti

0 428 % 0.19
11

DYP - Doğru Yol Partisi

0 364 % 0.16
12

KP - Komünist Parti

0 360 % 0.16
13

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 245 % 0.11
14

DSP - Demokratik Sol Parti

0 200 % 0.09
15

Millet - Millet Partisi

0 98 % 0.04
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 89 % 0.04

Düzce Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
FARUK ÖZLÜFEVAİ ARSLANAYŞE KEŞİR
CHP
ZAFER TEBERZEKERİYA YANMAZABDULLAH ŞAHİN
MHP
OSMAN ÇAKMAKBAHRİ TEMELTAŞCELAL KASAPOĞLU
HDP
NERİMAN BİRGÜL HAKANALİ ŞEKERABDURRAHMAN OĞUZ

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi GÜL ALİ KELEŞOĞLU
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ERDOĞAN ÖZTÜRK
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi KENAN SİNAN KARATAŞ
1 BBP - Büyük Birlik Partisi NAZIM KARTAL
2 BBP - Büyük Birlik Partisi YELİZ ALTINKAYNAK
3 BBP - Büyük Birlik Partisi ENGİN BEDİR
1 DP - Demokrat Parti VAHİT ÖZYURT
2 DP - Demokrat Parti ÜMİT CEYLAN
3 DP - Demokrat Parti HALİL MERZİFONLUOĞLU
1 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET KELEŞ
2 DSP - Demokratik Sol Parti HİCRAN TOHUMCU
3 DSP - Demokratik Sol Parti BEKİR YILDIZ
1 DYP - Doğru Yol Partisi AHMET ÖZSOY
2 DYP - Doğru Yol Partisi MUHAMMED KULAŞEN
3 DYP - Doğru Yol Partisi BÜLENT ALTUN
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi AYTEN ARGIŞ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi HAMDİ IŞIK
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MUHİDDİN YALÇIN
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BEYAZ ÇATLI
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi RAMAZAN KAP
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ŞAHİN ANKUT
1 KP - Komünist Parti SELÇUK BAĞIŞ
2 KP - Komünist Parti ATAKAN BAĞIŞ
3 KP - Komünist Parti VAHİT ATAM
1 LDP - Liberal Demokrat Parti İSMAİL ÇELEBİ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti CENGİZ TEZCAN
3 LDP - Liberal Demokrat Parti VEYSEL DAĞ
1 Millet - Millet Partisi MUSA DEMİRGÖZ
2 Millet - Millet Partisi İZZET KILIÇ
3 Millet - Millet Partisi RAMAZAN BİNBİR
1 SP - Saadet Partisi BİRKAN MERTOL
2 SP - Saadet Partisi MUSTAFA ZORLU
3 SP - Saadet Partisi BAHADIR KIBRIS
1 Vatan - Vatan Partisi MEHMET KAÇAR
2 Vatan - Vatan Partisi SERAP NAZ BAŞAR
3 Vatan - Vatan Partisi RUHSAR UYSAL
7 HAZİRAN SONUÇLARI
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI