Toplam Sandık: 686
Açılan Sandık: 686
Kullanılan Oy: 145026
Geçerli Oy: 142401
Geçersiz Oy: 2625
Katılım: %86.07
Toplam Seçmen: 168503
İlçeler
7 Haziran seçim sonuçları
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 88614 % 60.55
2

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 28618 % 19.56
3

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

0 22449 % 15.34
4

SP - Saadet Partisi

0 1761 % 1.2
5

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 1633 % 1.12
6

BBP - Büyük Birlik Partisi

0 833 % 0.57
7

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 492 % 0.34
8

DP - Demokrat Parti

0 414 % 0.28
9

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 375 % 0.26
10

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 292 % 0.2
11

Vatan - Vatan Partisi

0 281 % 0.19
12

KP - Komünist Parti

0 171 % 0.12
13

DSP - Demokratik Sol Parti

0 127 % 0.09
14

Millet - Millet Partisi

0 100 % 0.07
15

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 92 % 0.06
16

DYP - Doğru Yol Partisi

0 91 % 0.06

Karabük Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
MEHMET ALİ ŞAHİNBURHANETTİN UYSAL
MHP
ADEM KAROSMAN AYDIN
CHP
ERDOĞAN DİNCELGÜLSÜN BENİÇ
SP
ADNAN YILDIRIMAZİZ GÜNDOĞDU

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi RECEP ÖZCAN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MEHMET ALİ GÜNAYDIN
1 BBP - Büyük Birlik Partisi MURAT KESGİN
2 BBP - Büyük Birlik Partisi TEMEL PALA
1 DP - Demokrat Parti FİKRET ÇATMAKAŞ
2 DP - Demokrat Parti ÖMER TAŞKAZAN
1 DSP - Demokratik Sol Parti MURAT ŞEREF
2 DSP - Demokratik Sol Parti İHSAN KARTAL
1 DYP - Doğru Yol Partisi ERKUT KIBRIS
2 DYP - Doğru Yol Partisi MEHMET ARİF OLUK
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi REMZİYE ÖZTEKİN BAYRAM
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi MUHSİN TEKER
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EYLEM TAVA
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HİKMET ANKUT
1 HDP - Halkların Demokratik Partisi SADIK UÇAK
2 HDP - Halkların Demokratik Partisi ZEKERİYA YILDIRIM
1 KP - Komünist Parti YAŞAR NECATİ BİNGÖL
2 KP - Komünist Parti ULAŞ AKTAŞ
1 LDP - Liberal Demokrat Parti HAKAN AYDIN
2 LDP - Liberal Demokrat Parti CENGİZ ŞEN
1 Millet - Millet Partisi NURİ KURNAZ
2 Millet - Millet Partisi HAMDİ ERDEM
1 Vatan - Vatan Partisi MUSTAFA EROL
2 Vatan - Vatan Partisi ENGİN ŞENCAN
7 HAZİRAN SONUÇLARI
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI