Toplam Sandık: 1947
Açılan Sandık: 1947
Kullanılan Oy: 442740
Geçerli Oy: 435521
Geçersiz Oy: 7219
Katılım: %82.96
Toplam Seçmen: 533693
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

4 281746 % 62.95
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 109579 % 24.48
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 42075 % 9.4
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 4049 % 0.9
5

SP - Saadet Partisi

0 3077 % 0.69
6

BBP - Büyük Birlik Partisi

0 2000 % 0.45
7

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 1219 % 0.27
8

Vatan - Vatan Partisi

0 983 % 0.22
9

DP - Demokrat Parti

0 723 % 0.16
10

KP - Komünist Parti

0 672 % 0.15
11

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 588 % 0.13
12

DSP - Demokratik Sol Parti

0 566 % 0.13
13

Millet - Millet Partisi

0 251 % 0.06

Ordu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
NUMAN KURTULMUŞOKTAY ÇANAKMETİN GÜNDOĞDUERGÜN TAŞCIMEHMET KARA
CHP
SEYİT TORUNMUSTAFA ADIGÜZELİSA MARALNURAY ATAOĞLUZEKAİ SANA
MHP
ONUR ŞAHİNAHMET FİDANTANER ARSLANDAVUT ŞAHİNÖMER BAŞ
HDP
ATİLLA AYTEMURTÜLAY KOÇAKMESUT BİLGİFATMA YALÇINKAYAALİ OSMAN GÜNGÖR

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUAMMER BELEN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi FAHRİ ÖZGEN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HÜSEYİN YILMAZLI
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ÖZER YÜCEL
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ORHAN KOÇ
1 BBP - Büyük Birlik Partisi PERİHAN ERSOY
2 BBP - Büyük Birlik Partisi MEHMET KARTAL
3 BBP - Büyük Birlik Partisi KAZIM KELEŞ
4 BBP - Büyük Birlik Partisi BÜLENT AĞÖREN
5 BBP - Büyük Birlik Partisi FATİH ELMAS
1 DP - Demokrat Parti SİNAN GENÇ
2 DP - Demokrat Parti SEDAT KARACA
3 DP - Demokrat Parti MUSTAFA MURAT ÖZEL
4 DP - Demokrat Parti SEHER SÖZDİNLER
5 DP - Demokrat Parti LEVENT BOSTANCI
1 DSP - Demokratik Sol Parti KEZBAN SÖNMEZ
2 DSP - Demokratik Sol Parti HAYATİ SÖNMEZ
3 DSP - Demokratik Sol Parti VEYSEL ARAÇ
4 DSP - Demokratik Sol Parti MEHMET BAŞTÜRK
5 DSP - Demokratik Sol Parti ÖZGEN AKBAŞ
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi EBRU GÜNGÖR
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi FİLİZ BİN
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MUSTAFA TAŞAR
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ZEYNAL ELÇİN
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İSMAİL HAKKI VARTOKGÖZ
1 KP - Komünist Parti NECATİ OKUTAN
2 KP - Komünist Parti NİLGÜN KURTAR
3 KP - Komünist Parti MUSTAFA AYDIN KANBER
4 KP - Komünist Parti LÜTFÜ NEJAT KARADEMİR
5 KP - Komünist Parti NECDET GÜL
1 Millet - Millet Partisi İSMAİL EV
2 Millet - Millet Partisi RAHMİ ÇİÇEK
3 Millet - Millet Partisi UĞUR SARI
4 Millet - Millet Partisi HANİFE TEMİZER
5 Millet - Millet Partisi FATMA YAVUZ
1 SP - Saadet Partisi ERKAN TEMİZ
2 SP - Saadet Partisi MUAMMER BİLGİÇ
3 SP - Saadet Partisi ABDULLAH İSTİKBAL
4 SP - Saadet Partisi HALİL CEBECİ
5 SP - Saadet Partisi HASAN SUBAŞI
1 Vatan - Vatan Partisi FATOŞ FURTUN
2 Vatan - Vatan Partisi ALİ HAYDAR İNOĞLU
3 Vatan - Vatan Partisi KEMAL SÜMBÜL
4 Vatan - Vatan Partisi OSMAN ERDAŞ
5 Vatan - Vatan Partisi TUNCAY AKTÜRK
7 HAZİRAN SONUÇLARI
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI