Toplam Sandık: 1595
Açılan Sandık: 1595
Kullanılan Oy: 233531
Geçerli Oy: 229194
Geçersiz Oy: 4337
Katılım: %84.21
Toplam Seçmen: 277311
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

3 140731 % 59.75
2

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 43816 % 18.6
3

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

0 40081 % 17.02
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 2055 % 0.87
5

BBP - Büyük Birlik Partisi

0 1897 % 0.81
6

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 1460 % 0.62
7

SP - Saadet Partisi

0 1438 % 0.61
8

DP - Demokrat Parti

0 836 % 0.35
9

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 733 % 0.31
10

KP - Komünist Parti

0 646 % 0.27
11

Vatan - Vatan Partisi

0 529 % 0.22
12

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 371 % 0.16
13

DSP - Demokratik Sol Parti

0 358 % 0.15
14

Millet - Millet Partisi

0 224 % 0.1
15

DYP - Doğru Yol Partisi

0 193 % 0.08
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 169 % 0.07

Kastamonu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
HAKKI KÖYLÜMETİN ÇELİKMURAT DEMİR
MHP
EMİN ÇINARCİHAN ÇETİNSEVDA SAYDAM İRGİN
CHP
HÜSEYİN SELAMİ ÇELEBİOĞLUYILMAZ KARAKOÇORHAN DANA
HDP
SEÇKİN KIRYETER ÖZDEMİRZEYNEL ŞENTÜRK

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MURAT GÜLEN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MURAT ÇOBAN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi YENAL ARMAN
1 BBP - Büyük Birlik Partisi AHMET YELİS
2 BBP - Büyük Birlik Partisi SATILMIŞ KÜLÇE
3 BBP - Büyük Birlik Partisi ERHAN BAŞER
1 DP - Demokrat Parti MELİK KOÇ
2 DP - Demokrat Parti ORHAN SARI
3 DP - Demokrat Parti ÖZKAN ERMİŞ
1 DSP - Demokratik Sol Parti İSMAİL DAYI
2 DSP - Demokratik Sol Parti FİRDEVS EKİZ
3 DSP - Demokratik Sol Parti KADRİYE MICIK
1 DYP - Doğru Yol Partisi CEVDET DÖNMEZ
2 DYP - Doğru Yol Partisi ORHAN AYVALIK
3 DYP - Doğru Yol Partisi AYNUR KUŞKONMAZ
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ALİŞİR ÜNAL
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi FARUK AKSÜMER
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi EDA TEKER
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi BAHTİYAR KARACA
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HÜSEYİN GİRGİN
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi RÜSTEM ÖZER
1 KP - Komünist Parti EBRU ÖZER
2 KP - Komünist Parti GÜLİZ DİLAN
3 KP - Komünist Parti AZİZ BADEMCİ
1 LDP - Liberal Demokrat Parti SITKI ERBAY
2 LDP - Liberal Demokrat Parti ERKAN GELENOĞLU
3 LDP - Liberal Demokrat Parti ZAHİT AVCI
1 Millet - Millet Partisi AHMET KARA
2 Millet - Millet Partisi NACİ YILMAZ
3 Millet - Millet Partisi ÖZGEN BAŞAT
1 SP - Saadet Partisi TEVFİK DAG
2 SP - Saadet Partisi ERTUĞRUL KÖSE
3 SP - Saadet Partisi İLYAS AK
1 Vatan - Vatan Partisi EROL BÜYÜKBAYRAMOĞLU
2 Vatan - Vatan Partisi HÜSEYİN DOĞAN
3 Vatan - Vatan Partisi HASAN ÇİFTCİ
7 HAZİRAN SONUÇLARI
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI