Toplam Sandık: 2257
Açılan Sandık: 2257
Kullanılan Oy: 648153
Geçerli Oy: 634920
Geçersiz Oy: 13233
Katılım: %90.28
Toplam Seçmen: 717922
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

4 298261 % 45.71
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

2 220826 % 33.84
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

1 94622 % 14.5
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 19968 % 3.06
5

BBP - Büyük Birlik Partisi

0 4919 % 0.75
6

SP - Saadet Partisi

0 2714 % 0.42
7

Vatan - Vatan Partisi

0 2295 % 0.35
8

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 2205 % 0.34
9

DP - Demokrat Parti

0 1679 % 0.26
10

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 1138 % 0.17
11

KP - Komünist Parti

0 896 % 0.14
12

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 809 % 0.12
13

DSP - Demokratik Sol Parti

0 644 % 0.1
14

DYP - Doğru Yol Partisi

0 546 % 0.08
15

Millet - Millet Partisi

0 454 % 0.07
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 426 % 0.07

Denizli Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
NİHAT ZEYBEKCİSEMA RAMAZANOĞLUŞAHİN TİNCAHİT ÖZKANOSMAN YÜCELİŞEMİN OKKAYAMUHAMMED BEKİR EGE
CHP
MELİKE BASMACIKAZIM ARSLANGÜLİZAR BİÇER KARACAADİL DEMİRAHMET DİVARCIHALİS ÖDELAZMİ ERMİŞ
MHP
EMİN HALUK AYHANCAFER BİRTÜRKMEHMET UZMUSTAFA ÇIRAKHALİL ÖZTÜRKYURDAHAN ÖZHANEFE ŞAHİN
HDP
PERİHAN ÜGEAHMET TURHANEMİNE YALÇINAYFER İNANÖZGÜR ÇAVUŞOĞLUAHMET SARİCENGİZ ERBENZER

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi HASAN KADI
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi AYLİN ÖZCAN
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ABDURRAHMAN ŞİMŞEK
4 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi TURGAY URGAN
5 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi GÜLHANIM AYYILDIZ
6 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi ÖMER KILIÇ
7 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi NAZIM TUĞ
1 BBP - Büyük Birlik Partisi SÜLEYMAN ORUÇ
2 BBP - Büyük Birlik Partisi FATMA KARACA
3 BBP - Büyük Birlik Partisi HALİL İBRAHİM YILMAZ
4 BBP - Büyük Birlik Partisi HASAN URCU
5 BBP - Büyük Birlik Partisi ABBAS AKYOL
6 BBP - Büyük Birlik Partisi İSMAİL HAKKI ORUÇ
7 BBP - Büyük Birlik Partisi HALİL TETİK
1 DP - Demokrat Parti MUZAFFER BABADAĞ
2 DP - Demokrat Parti SEVİM YALÇINER
3 DP - Demokrat Parti AZAM KEÇELİ
4 DP - Demokrat Parti HULKİ İLHAN
5 DP - Demokrat Parti ALİ BEZİRGAN
6 DP - Demokrat Parti HALİL DURUTÜRK
7 DP - Demokrat Parti MEHMET GÖKKASAP
1 DSP - Demokratik Sol Parti SEVGİ KIYAK
2 DSP - Demokratik Sol Parti VOLKAN ÇOBANOĞLU
3 DSP - Demokratik Sol Parti ABDULBAKİ YILDIZ
4 DSP - Demokratik Sol Parti NURİ YASİN MERCAN
5 DSP - Demokratik Sol Parti SÜLEYMAN ÖZGE
6 DSP - Demokratik Sol Parti AHMET UYSAL
7 DSP - Demokratik Sol Parti ENDER ÖZKAN
1 DYP - Doğru Yol Partisi DERYA GÜLTEPE
2 DYP - Doğru Yol Partisi EMRAH SAMANLI
3 DYP - Doğru Yol Partisi ADNAN KAHVECİ
4 DYP - Doğru Yol Partisi BEHZAT SARIOĞLU
5 DYP - Doğru Yol Partisi CİHAN HASSANEİN M.ABBAS
6 DYP - Doğru Yol Partisi CUMALİ SERTKAYA
7 DYP - Doğru Yol Partisi EMİNE BİNGÖL
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi DUYGU BAYRAM
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SULTAN SERTKAYA
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ALİRIZA TAŞDEMİR
4 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi İHSAN ÇOBAN
5 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi ABDULLAH POYRAZ
6 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi İLYAS KAYA
7 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi HÜSEYİN YEŞİL
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi TUBA DURAN
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi NERGİS ÖZKULOĞLU
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi İBRAHİM YILDIZ
4 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi GÜLİZAR ERGÜN
5 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi ETEM ÖNER
6 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HEDİYE KARAGEDİK
7 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi HÜSEYİN GENÇER
1 KP - Komünist Parti GÜLÇİN YAMAÇ
2 KP - Komünist Parti ZEYNEP GÜVEN
3 KP - Komünist Parti ÖZGÜR DAĞ
4 KP - Komünist Parti SUNA ALTIOK
5 KP - Komünist Parti MAKBULE ÖZEL
6 KP - Komünist Parti AYŞE ALAŞ
7 KP - Komünist Parti ELİF ADIGÜZEL
1 LDP - Liberal Demokrat Parti LÜTFİ EROL
2 LDP - Liberal Demokrat Parti HAKAN KAYA
3 LDP - Liberal Demokrat Parti ALİ KARAGÜNDÜZ
4 LDP - Liberal Demokrat Parti SİNAN TUNAKAN
5 LDP - Liberal Demokrat Parti SERKAN KUMRAL
6 LDP - Liberal Demokrat Parti HÜSEYİN ÜYÜMAZ
7 LDP - Liberal Demokrat Parti MEHMET AVCI
1 Millet - Millet Partisi HÜSNÜ ÇATAL
2 Millet - Millet Partisi TAHSİN TEKİN
3 Millet - Millet Partisi ASLIHAN ERKAL
4 Millet - Millet Partisi BAYRAM YILDIRIM
5 Millet - Millet Partisi NECATİ VARLIKLI
6 Millet - Millet Partisi MEHMET BAYRAK
7 Millet - Millet Partisi ALİ EJDER
1 SP - Saadet Partisi MUSTAFA SEZER
2 SP - Saadet Partisi KAMİL SELÇUK
3 SP - Saadet Partisi HALİL İBRAHİM ERİM
4 SP - Saadet Partisi MEHMET ARIKAN
5 SP - Saadet Partisi ŞİNASİ SEVİL
6 SP - Saadet Partisi HÜSEYİN UĞURLU
7 SP - Saadet Partisi ALİ KÜÇÜK
1 Vatan - Vatan Partisi MUSTAFA GÜLEÇ
2 Vatan - Vatan Partisi YADİKAR ÖZEN
3 Vatan - Vatan Partisi MEHMET İYİCE
4 Vatan - Vatan Partisi FÜSUN ÖZÇELİK
5 Vatan - Vatan Partisi İBRAHİM CÜNEYT DOĞAN
6 Vatan - Vatan Partisi MEHMET GİTAL
7 Vatan - Vatan Partisi MAHMUT PAK
7 HAZİRAN SONUÇLARI
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI