Toplam Sandık: 945
Açılan Sandık: 945
Kullanılan Oy: 188365
Geçerli Oy: 185898
Geçersiz Oy: 2467
Katılım: %88.48
Toplam Seçmen: 212896
İlçeler
7 Haziran seçim sonuçları
Bu bölgedeki sandıklar %100 oranında açıldı
SıraParti VekilAldığı OyOy Oranı
1

AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi

2 120096 % 62.86
2

CHP - Cumhuriyet Halk Partisi

1 41300 % 21.62
3

MHP - Milliyetçi Hareket Partisi

0 20840 % 10.91
4

HDP - Halkların Demokratik Partisi

0 3013 % 1.58
5

SP - Saadet Partisi

0 2124 % 1.11
6

DP - Demokrat Parti

0 642 % 0.34
7

HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi

0 617 % 0.32
8

BBP - Büyük Birlik Partisi

0 479 % 0.25
9

Vatan - Vatan Partisi

0 456 % 0.24
10

HKP - Halkın Kurtuluş Partisi

0 368 % 0.19
11

KP - Komünist Parti

0 304 % 0.16
12

BTP - Bağımsız Türkiye Partisi

0 231 % 0.12
13

DSP - Demokratik Sol Parti

0 200 % 0.1
14

DYP - Doğru Yol Partisi

0 147 % 0.08
15

Millet - Millet Partisi

0 142 % 0.07
16

LDP - Liberal Demokrat Parti

0 85 % 0.04

Bolu Bölgesinde En Fazla Oyu Alan Partilerin Vekil Adayları


AKP
ALİ ERCOŞKUNFEHMİ KÜPÇÜFATİH METİN
CHP
TANJU ÖZCANMEHMET BURAK COPELFAZ TEMİZ
MHP
ŞÜKRÜ GÜLEZMİHRİBAN YERLİKAYAMETİN APAYDIN
HDP
GÜNER YAVUZNEVZAT SANCAKİBRAHİM YOLCİ

Diğer Partilerin Adayları

SıraPartiAday İsmi
1 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi İSMAİL İNCEAYAN
2 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi SUAT HAYRİ SAPMAZ
3 BTP - Bağımsız Türkiye Partisi MUSTAFA YAĞCI
1 BBP - Büyük Birlik Partisi TOLGA YARDIMCI
2 BBP - Büyük Birlik Partisi CEVDET ÇOLAK
3 BBP - Büyük Birlik Partisi MUZAFFER BOZGEYİK
1 DP - Demokrat Parti NAİM YILMAZ
2 DP - Demokrat Parti İSMAİL HAKKI ERPAÇAL
3 DP - Demokrat Parti ŞERAFETTİN YALÇIN
1 DSP - Demokratik Sol Parti NURHAN BAŞOĞLU
2 DSP - Demokratik Sol Parti DİDEM GÜNAYDIN
3 DSP - Demokratik Sol Parti AYHAN DURSUN
1 DYP - Doğru Yol Partisi ORHAN SELEN
2 DYP - Doğru Yol Partisi SELMA AL-SAMMARRAİE
3 DYP - Doğru Yol Partisi İBRAHİM ETHEM HEKİMOĞLU
1 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi SEVGİ PARMAKSIZ
2 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi NACİYE GÜLHAN
3 HAK-PAR - Hak ve Özgürlükler Partisi NURAN TÜREL
1 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi MELİHA ESGİN
2 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi NİHAT GÜLDEMİR
3 HKP - Halkın Kurtuluş Partisi YUSUF DEMİRKOL
1 KP - Komünist Parti AZİZE ERGÜN
2 KP - Komünist Parti AYTÜL TEZEL
3 KP - Komünist Parti GONCA TURGUTOĞLU DEMİR
1 LDP - Liberal Demokrat Parti AHMET YILMAZ
2 LDP - Liberal Demokrat Parti EROL BAŞKURT
3 LDP - Liberal Demokrat Parti BEDRİYE GÜMÜŞ
1 Millet - Millet Partisi MÜMTAZ AK
2 Millet - Millet Partisi CELİL AYDIN
3 Millet - Millet Partisi HÜSEYİN DEMİR
1 SP - Saadet Partisi VEYSEL ÇETİNKAYA
2 SP - Saadet Partisi MUZAFFER BOYACI
3 SP - Saadet Partisi GÖKHAN YILMAZ
1 Vatan - Vatan Partisi İSMET ÖZER
2 Vatan - Vatan Partisi KAZIM KESMEN
3 Vatan - Vatan Partisi CELAL ERSOY
7 HAZİRAN SONUÇLARI
HAYAT TV SEÇİM ÖZEL YAYINI