Evrensel.net
www.redbazaar.net
DOSYA: ESENYURT'TAKİ KOBANÊ...
DOSYA: ESENYURT'TAKİ KOBANÊ...
Mert'in ölümüne dair sorular cevaplanmalı!
KOBANÊ DİRENİŞİ 47. GÜNÜNDE
KOBANÊ DİRENİŞİ 47. GÜNÜNDE
Kentte çatışmalar şiddetlendi
VALİDEBAĞ'IN KISA TARİHİ
VALİDEBAĞ'IN KISA TARİHİ
Sennur Sezer'in kaleminden...

'Neyleyim kutudaki milyon doları...'

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynanan ve Beşiktaş'ın 4-1 kazandığı Elazığspor maçında tribünler "Neyleyim cebimdeki milyon doları/sen şampiyon olmayınca" tezahüratını "Neyleyim kutudaki milyon doları" şeklinde değiştirerek söyledi.

İş adamları, bürokratlar, bakanlar ve bakan çocuklarına kadar uzanan Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu günlerdir ülkenin gündeminde.

Bu yoğun gündemde Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde, ayakkabı kutularına saklanmış şekilde bulunan 4.5 milyon dolar başrollerden birini almış durumda.

"Ayakkabı kutusu" hem sosyal medyada hem de sokağa çıkarak yolsuzluklara tepki gösterenlerin kullandığı 1 numaralı simge oldu.

Yolsuzluk operasyonu ve "Ayakkabı kutusu" politik konular karşısındaki hızlı, esprili ve muhalif refleksleriyle tanınan Beşiktaş taraftarının da gündemindeydi.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynanan ve Beşiktaş'ın 4-1 kazandığı Elazığspor maçında tribünler "Neyleyim cebimdeki milyon doları/sen şampiyon olmayınca" tezahüratını "Neyleyim kutudaki milyon doları" şeklinde değiştirerek söyledi.

 

İLGİLİ HABERLER

Bu habere yorum yap

UYARI: Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.